Компанія Adler International має намір розвивати в Україні свою мережу магазинів взуття

524
 • Компанія Adler International, яка розвиває мережу франчайзингових магазинів взуття CCC, продала частину магазинів у Польщі та на виручені кошти планує розвивати в Україні мережу магазинів по франшизі під брендом CCC.

  Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті CCC, Adler International продав ритейлеру 41 магазин під брендом CCC в Польщі за 68,5 млн злотих (506,9 млн грн). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Fixygen.

  Відповідно до угоди, продавець має намір використати частину коштів, отриманих від продажу торговельної мережі, на прискорення розширення франчайзингових магазинів CCC в Україні і до 2021 року відкрити 50 нових магазинів CCC, – йдеться в повідомленні.

  Згідно з ним, валовий прибуток купується торгової мережі в 2017 році склала 18,5 млн злотих (136,9 млн грн).

  Компанії уклали угоду 11 квітня. За інформацією CCC, угода є наступним етапом реалізації стратегії CCC S.A. Capital Group з розвитку мережі продажів.

  ТОВ “ЦЦЦ Україна” (Львів), що розвиває в Україні мережу взуттєвих магазинів польського бренду CCC, заявило про плани відкрити до 15 нових торгових точок в Україні в 2018 році.

  CCC S.A. є одним з найбільших виробників взуття в Європі, а також лідером електронної торгівлі на ринку взуття в Центральній і Східній Європі.

  Група CCC володіє близько 1000 магазинів площею 550 тис. кв. м в 19 країнах Європи та за її межами, має власну фабрику з виробництва шкіряного взуття.

  Щорічні продажі мережі складають 50 млн пар взуття. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.