Київський завод Carlsberg Ukraine входить в число кращих пивоварень Carlsberg Group

18 серпня пивоварню Carlsberg Ukraine відвідав виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group Філіп Ходжес.

Підводячи підсумки свого візиту, він відзначив високий рівень фахівців і якості роботи Київського підрозділу компанії.

За словами Філіпа Ходжеса, Київський завод Carlsberg Ukraine відрізняється високими показниками ефективності і входить в число кращих пивоварень компанії. Зокрема, Філіп Ходжес зазначив технічні можливості підприємства, компетентність фахівців всіх ланок виробництва, інноваційність та енергоефективний підхід. Все це створює можливості для успішного ведення бізнесу і залучення додаткових іноземних інвестицій в майбутньому.

Повідомляє Національний промисловий портал.

В рамках стратегії сталого розвитку компанії і завдань програми «Мета 4 НУЛЯ: разом для майбутнього»* ​​Київський завод Carlsberg Ukraine активно працює над скороченням споживання природних ресурсів і впроваджує енергоефективні технології. Наприклад, щорічно досягаються амбітні цілі щодо економії споживання води на виробництві. Пивоварня вже працює на найвищому рівні ефективності по споживанню води на гектолітр виробленого пива.

Читайте також:  У Дніпрі побудують індустріальний парк

Філіп Ходжес окремо зазначає, що фахівці Carlsberg Ukraine неухильно дотримуються вимог Carlsberg Operational Manual – документа, в якому зібрано майже двохсотлітній досвід пивоваріння, завдяки якому вони зможуть підвищити економічні показники по виробництву і розливу пива.

«Мене по-справжньому вразив рівень глибокого розуміння процесів і професіоналізму працівників і керівництва Київського заводу Carlsberg Ukraine. Всі – від оператора до головного інженера – дуже підковані в особливостях кожного з етапів виробництва. Це одна з кращих пивоварень Carlsberg Group, та наші колеги, які працюють тут, лише підтверджують цей факт. У плані якості та ефективності пивоварня Carlsberg Ukraine в Києві є чудовим орієнтиром для інших пивоварень Carlsberg Group», – Філіп Ходжес, виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group.

You may also like...

%d блогерам подобається це: