Київський завод Carlsberg Ukraine входить в число кращих пивоварень Carlsberg Group

2483

18 серпня пивоварню Carlsberg Ukraine відвідав виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group Філіп Ходжес.

Підводячи підсумки свого візиту, він відзначив високий рівень фахівців і якості роботи Київського підрозділу компанії.

За словами Філіпа Ходжеса, Київський завод Carlsberg Ukraine відрізняється високими показниками ефективності і входить в число кращих пивоварень компанії. Зокрема, Філіп Ходжес зазначив технічні можливості підприємства, компетентність фахівців всіх ланок виробництва, інноваційність та енергоефективний підхід. Все це створює можливості для успішного ведення бізнесу і залучення додаткових іноземних інвестицій в майбутньому.

Повідомляє Національний промисловий портал.

 • В рамках стратегії сталого розвитку компанії і завдань програми «Мета 4 НУЛЯ: разом для майбутнього»* ​​Київський завод Carlsberg Ukraine активно працює над скороченням споживання природних ресурсів і впроваджує енергоефективні технології. Наприклад, щорічно досягаються амбітні цілі щодо економії споживання води на виробництві. Пивоварня вже працює на найвищому рівні ефективності по споживанню води на гектолітр виробленого пива.

  Філіп Ходжес окремо зазначає, що фахівці Carlsberg Ukraine неухильно дотримуються вимог Carlsberg Operational Manual – документа, в якому зібрано майже двохсотлітній досвід пивоваріння, завдяки якому вони зможуть підвищити економічні показники по виробництву і розливу пива.

  «Мене по-справжньому вразив рівень глибокого розуміння процесів і професіоналізму працівників і керівництва Київського заводу Carlsberg Ukraine. Всі – від оператора до головного інженера – дуже підковані в особливостях кожного з етапів виробництва. Це одна з кращих пивоварень Carlsberg Group, та наші колеги, які працюють тут, лише підтверджують цей факт. У плані якості та ефективності пивоварня Carlsberg Ukraine в Києві є чудовим орієнтиром для інших пивоварень Carlsberg Group», – Філіп Ходжес, виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.