Київський вітамінний завод увів в експлуатацію автоматизовану лінію з виробництва м’яких желатинових капсул

1882
Київський вітамінний завод
Фото: Київський вітамінний завод

Виготовлення м’яких желатинових капсул – це високотехнологічний, наукомісткий і повністю автоматизований процес.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Київський вітамінний завод перший в Україні запустив дану технологію. На сьогодні у формі м’яких желатинових капсул ми виготовляємо: Корвалмент, вітамін Е, АЕвіт, вітамін А, Петруша, Епадол Нео, Оптикс Форте.

Під терміном “желатинова капсула” мається на увазі невелике вмістилище, певної форми і ємності, виготовлене із желатинової маси, для поміщення в ньому разової дози лікарської речовини. М’які желатинові капсули представляють собою цільну, герметично зварену желатинову оболонку. Усередині герметичної оболонки знаходиться біологічно активний склад у вигляді масляних розчинів.

 • Желатинова оболонка захищає лікарську форму від дії повітря, світла, вологи, пилу, від зовнішнього механічного впливу, коливань температури. Вона непроникна для кисню, що використовують при зберіганні вітамінів, непроникна для летких рідин – амілкіприм, ефірні олії. Желатинові капсули зручні для відпуску бальних речовин, дозволяють маскувати гіркий смак лікарської речовини чи його неприємний запах.

  Висока біодоступність активної субстанції у формі м’яких желатинових капсул може стати основою для зниження терапевтичної дози, зниження і скорочення можливих побічних ефектів та фінансових витрат споживача.

  В США, ЄС та на ринках Азії, попит на м’які желатинові капсули зростає,та обумовлений високою харчовою безпекою такого продукту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here