Київський картонно-паперовий комбінат у 2017 році збільшив обсяги виробництва до майже 5 млрд грн

2674

Київський картонно-паперовий комбінат (ККПК, Обухів Київської обл.), лідер целюлозно-паперової галузі України за обсягами виробництва і продажів, в 2017 році збільшив обсяг виробництва (в грошовому вираженні) на 14,8% в порівнянні з 2016 роком – до 4 млрд 850 млн грн.

Таким чином, згідно зі статистичними даними асоціації, за підсумками року ККПК ще кілька прискорив темп приросту обсягів виробництва до аналогічного періоду попереднього року: в січні-листопаді він становив 13,9%, в січні-жовтні – 12,8%. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому в натуральних показниках Київський КБК збільшив випуск гофротари на 5,6%, до 221,5 млн кв. м, зберігши другу позицію по випуску цієї продукції в Україні, але з незначним відставанням від Рубіжанського КТК (спільно з Трипільським пакувальним комбінатом).

 • Комбінат також за підсумками року утримав позитивну динаміку по випуску паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції, наростивши цей показник на 2,4% – до 75,7 тис. тонн, і збільшив виробництво картону на 4,6% – до 204,5 тис. тонн. У тому числі виробництво тарного картону зросло на 7% – до 127,1 тис. тонн, коробкового на 0,8% – до 77,4 тис. тонн.

  Виробництво туалетного паперу, у випуску якої комбінат стабільно лідирує зі значним відривом від інших виробників, незначно зросла (на 1%), склавши 410,1 млн рулонів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.