Київська компанія “Завод Євроформат” до 2019 року збільшить свої виробничі потужності до 300 ліфтів щомісяця

3082
Фото з вільних джерел

Компанія “Завод Євроформат” (Київ), провідний український виробник ліфтів, до початку 2019 роки планує завершити дворічний проект розширення своїх виробничих потужностей в 1,5 рази – до 300 ліфтів щомісяця або 3500 в рік.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

З початку року відбувається розширення заводу” Євроформат “. Терміни реалізації проекту – 2 роки, в даний час будівництво в активній фазі, ведуться монолітні роботи. Розширення почали в зв’язку з відчутним дефіцитом потужностей: завантаження – від 80% в низький сезон, – повідомив І.Ткаченко.

Це буде не просто розширення, а будівництво нового сучасного заводу з абсолютно іншим рівнем технології. Планується збільшити площі на 15,5 тис. кв. м – майже до 28 тис. кв. м, – додав він.

В рамках проекту заплановано будівництво адміністративних приміщень, кількох нових цехів і Технопарку. Проект реалізується за рахунок українських інвестицій, проте їх суму в компанії не розголошують.

- РЕКЛАМА -
 • І.Ткаченка підкреслив, що розширення потужностей проводиться в рамках п’ятирічного плану розвитку “Євроформату”, яким до 2021 року пріоритетним напрямком визначено розширення експорту.

  Це пов’язано з тим, що український ринок досить обмежений, його обсяг оцінюється в 2000 од. На рік, а, наприклад, польський – понад 6000 одиниць.

  При цьому Польща, де з 2015 року функціонує представництво заводу “Євроформат”, є основним ринком його експорту.

  Цей напрямок активно розвивається, в різних регіонах Польщі запущено кілька пілотних проектів з перспективою експансії. Власне, під нього, в тому числі, і будуються нові виробничі потужності – для забезпечення безперебійних поставок на зовнішні ринки, – резюмував директор компанії.

  Поки поставки на експорт – це разові проекти компанії, але останній рік цей напрям активно розвивається.

  В даний час завод “Євроформат” випускає щомісяця близько 120 ліфтів, однак максимальний виробничий потенціал дозволяє випускати до 200 од.

  Характеризуючи ринок ліфтів в Україні, в компанії відзначили, що його ємність не змінюється з 2013 року, складаючи близько 2400 ліфтів на рік.

  Ринок ліфтів стабільний за рахунок такого фактора: відсутність системних держпрограм по замінах ліфтів у ветхому житло, – зазначив керівник комерційного відділу заводу “Євроформат” Олексій Крамаренко.

  При цьому термін служби ліфтів 25 років, тоді як світові виробники пропонують ліфти з закладеним терміном експлуатації – 10 років.

  За його словами, сьогодні в Україні потрібно замінити понад 50 тисяч ліфтів, в тому числі близько 10 тис. – в Києві.

  Ринок ліфтів буде існувати завжди, оскільки ліфти мають певний термін експлуатації – 25 років, і на сьогодні він практично скрізь або вже закінчився, або під кінець. На жаль, поки державою заплановані заміни куди меншої кількості ліфтів – в рік такі обчислюються не тисячами, а сотнями. в Києві ситуація трохи краще, ніж в регіонах, – відзначає він.

  Відповідаючи на питання про попередні підсумки роботи компанії в 2017 році, О.Крамаренко зазначив, що піковий сезон для ліфтового ринку – як раз осінь, тому сьогодні не можна ще робити якісь висновки за обсягами продажів за рік.

  У 2016 році приріст продажів продукції заводу до 2015 року склав близько 70%, за рахунок бурхливих обсягів нових будівництва, яке стало найкращим інвестиційним інструментом. Незважаючи на те, що на будівельному ринку за підсумком 2017 року очікуються найбільші обсяги за кількістю зданих квадратних метрів , не можна назвати цей рік піковим для ліфтового ринку, тому що хвиля продажів потроху спала. По суті, ті об’єкти, в які ми поставили ліфти “Євроформат” в минулому році, як раз здадуться в цьому .


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here