Китайська компанія CNTIC допоможе оновити флот Українського Дунайського пароплавства

1998

Китайська компанія China National Technical Import & Export Corporation (CNTIC) допоможе УДП модернізувати флот. Між підприємствами підписано меморандум про співпрацю.

Про це заявив голова правління ПрАТ “Українське дунайське пароплавство” Дмитро Барінов під час презентації Стратегії розвитку флоту компанії, передає кореспондент ЦТС, повідомляє Національний промисловий портал.

Наша основна загроза – старіння флоту, тому ми розробили стратегію його розвитку, – зазначив Дмитро Баринов.

Стратегія передбачає будівництво 40 нових барж типу SLG і модернізацію 21 буксира.Будівництво барж буде проводитися на базі старих ліхтарів, а модернізація буксирів передбачає заміну двигунів.

Вказану суму пароплавство планує залучити у закордонних інвесторів.

Ми провели переговори з нашими партнерами – австрійською компанією Panta Rei і китайської China National Technical Import & Export Corporation (CNTIC). З останньої ми підписали меморандум про співпрацю, а в липні наша делегація поїде до Китаю, – заявив Дмитро Баринов.

 • Загальна вартість робіт оцінюється в 50 млн доларів. Оновлення флоту має завершитися до 2031 року.

  Зараз флот УДП нараховує 466 судів (буксирів і барж), більшість з яких застаріли, а частина судів знаходиться у відстої.

  Державна компанія China National Technical Imp. & Exp. Corp. (CNTIC) була заснована в 1952 році. Вона спеціалізується на інвестиціях в технології, продажу технічних рішень тощо.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.