Калуський “Карпатнафтохім” відновив роботу після п’ятирічного простою

2216
Карпатнафтохім
Карпатнафтохім

Калуський завод “Карпатнафтохім” 9 червня відновив роботу після п’ятирічного простою, пише місцевий сайт “Вікна” з посиланням на прес-службу підприємства.

Весь комплекс виробництва буде введений в експлуатацію в середині червня, а в липні він повинен вийти на повну потужність.

“Підготовчі роботи стартували в лютому поточного року. Ремонтно-відновлювальні роботи були проведені на всіх виробництвах. Сировиною для переробки є прямогонний бензин. У липні планується поступовий вихід на максимальну потужність по етилену – 250 тис. Тонн в рік”, – заявили в компанії.

“Карпатнафтохім” створений в 2004 році на базі потужностей підприємства “Оріана”. 76,04% акцій “Карпатнафтохіму” контролював “Лукойл”, інші – Фонд держмайна. Підприємство спеціалізується на виробництві хлору, каустичної соди, вінілхлориду, етилену, поліетилену і пропилену.

- РЕКЛАМА -
  • У 2012 році завод зупинився через неповернення державою ПДВ та проблем зі збутом.

    В кінці 2016 року Верховна Рада скасувала акциз на імпорт зрідженого газу і деяких видів дизпалива для виробництва етилену. Після цього Міністерство енергетики та вугільної промисловості заявило, що розраховує на відновлення роботи “Карпатнафтохіму”.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
    • Roman Savaryn

      Поговорюють що його запускають тільки для того щоб відродити схеми по обкраданню держави. Чого б насалик так переймався хімією в калуші. Вони прос…ли завод з виготовлення проводки при наявності готових приміщень,які простоюють. Кажуть це мав бути леоні, що зараз в коломиї. Туди ж пішли прожекти з сміттєпереробки, переробки соляних розчинів,тут теж потрібно було відновити колишнє виробництво. Але нагріти руки можна тільки на газі. А робочі місця це ширма