Ірландської авіакомпанії Ryanair в перспективі цікавий запуск рейсів до Одеси і Дніпро

1701

Ірландська авіакомпанія Ryanair хоче в найближчому майбутньому запустити рейси в Одесу і Дніпро.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на abcnews.com.ua.

Відповідаючи на питання про те, чи розглядає лоукостер можливість польотів з таких міст, як Одеса чи Дніпро, міністр повідомив: “Так, вони розглядають. Потенційно вони їм цікаві. Я сподіваюся, що не тільки їм. Тому я б дуже хотів, щоб все міста, які мають нормальну інфраструктуру, в першу чергу, злітно-посадочні смуги і аеронавігаційні системи безпеки, мали можливість приймати велику кількість авіакомпаній “.

- РЕКЛАМА -
 • Також міністр сказав, що Ryanair поки далекий від перспективи здійснювати перельоти між аеропортами всередині України.

  Поки що у нас не дозволено законодавством, щоб іноземна авіакомпанія виконувала польоти по внутрішньоукраїнських маршрутах. Це можливо тільки в разі, якщо Ryanair буде мати якусь свою українську дочірню компанію. Але я не знаю таких випадків в практиці Ryanair, – прокоментував Омелян .

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here