Іноземна компанія побудує складські приміщення в порту Чорноморськ

3663

Між ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ” і “Bitan Nissim and Sons Ltd” був підписаний Меморандум про створення складських приміщень на території порту.

Іноземна компанія планує побудувати зерносховища в тилу 8 причалу порту, що буде приносити прибуток обом структурам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр порту Чорноморськ.

У ДП “Морський торговельний порт” Чорноморськ “відбулася зустріч з представниками іноземної делегації компанії” Bitan Nissim and Sons Ltd “(Ізраїль, Канада), в ході якої був підписаний Меморандум про співпрацю.

 • Гостей з “Bitan Nissim and Sons Ltd”, серед яких були біта Гаді (Ізраїль), Ігор Авраменко (Канада) і Євген Одегов (Україна), прийняла адміністрація порту “Чорноморськ” на чолі з заступником директора порту з розвитку Анатолієм Єременко. Представники іноземної делегації були ознайомлені з виробничими потужностями ДП “МТП “Чорноморськ”.

  МТП Чорноморськ оперує 11-ю причалами Чорноморського морпорту.

  Порт Чорноморськ є одним з найбільших на Чорному морі, його термінали здатні перевантажувати широкий діапазон вантажів – наливних, навалювальних і генеральних. 29 причалів порту можуть приймати судна вантажопідйомністю до 100 тис. Тонн. Річна проектна потужність порту перевищує 30 млн тонн.

  Пропускна спроможність порту з перевалки контейнерів – 1,15 млн TEU. З 2007 року порт здатний забезпечувати одночасний прийом трьох океанських контейнеровозів місткістю понад 5 тис. TEU, довжиною до 300 метрів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.