Hyundai збирається налагодити великовузлове складання локомотивів в Україні

2444

Компанія Hyundai Corporation, що займається технічним обслуговуванням поїздів Hyundai Rotem, збирається налагодити в Україні великовузлове складання.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

У наших планах – великовузлове складання, широкий спектр залізничної продукції – локомотиви, приміські та швидкісні поїзди. Hyundai Rotem вже бере участь в проекті з технічного обслуговування двоповерхових поїздів Skoda, – заявив в інтерв’ю ЦТС головний проект-менеджер Hyundai Corporation Іван Головко.

За словами Головка, Hyundai Corporation також обговорює можливість експлуатації в українських містах автобусів, збиральних машин і трамваїв. Переговори з містами знаходяться на початковому етапі.

Нагадаємо, за п’ять років роботи в Україні швидкісні поїзди Hyundai перевезли 12 мільйонів пасажирів. На сьогодні в складі Української залізничної швидкісної компанії працює 10 електропоїздів компанії Hyundai Rotem. Технічне обслуговування складів здійснюється в депо “Дарниця”.

- РЕКЛАМА -
  • За словами, керівника Української залізничної швидкісної компанії Василя Ільчишина, до наступного ювілею в Дарницькому депо буде добудований ще один цех для обслуговування поїздів Hyundai.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here