ХАРП представив нову продукцію на українському ринку

2373

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представив нову продукцію на українському ринку в рамках участі у міжнародній спеціалізованій виставці AgroExpo-2017 (20-23 вересня, м Кропивницький).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Вперше на виставці ХАРП презентував нові розробки – підшипники HARP AGRO з конструктивно новими системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які відрізняються ще більш високими технічними показниками захисту і надійності. Високі показники герметичності і повний захист від пилу, бруду, грубих домішок нових різновидів підшипників HARP AGRO досягається за рахунок застосування многокромочних гумових ущільнень в поєднанні з металевою захисною шайбою.

Дана лінійка многокромочних ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD створена спеціально для застосування в підшипниках, які експлуатуються в особливо сильно забрудненої і понад сильно забрудненої середовищах.

Ми опрацьовували нові конструкції ущільнень близько півроку і в підсумку створили надійну систему захисту для підшипникового вузла, де підшипник робить не більше 500 об. / Хв., – розповідає головний конструктор Українського конструкторського технічного бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) Сергій Семикін. – Для ефективної роботи сільськогосподарської техніки необхідна повна герметичність і захист підшипника від пилу, бруду, води, а також додатковий захист від грубих домішок і витоків мастильного матеріалу з підшипників, які нові ущільнення забезпечують на 100%. Підшипникові вузли, укомплектовані підшипниками HARP AGRO з такими ущільненнями, є необслуговуваних на весь період експлуатації.

 • Крім того, інноваційні ущільнення X-SHIELD збільшують термін безвідмовної роботи підшипників HARP AGRO на 50%, і відрізняються широким діапазоном робочих температур (від -40 до + 150 ° С).

  До недавнього часу ХАРП виробляв підшипники HARP AGRО з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD одного типу. Сьогодні ХАРП пропонує цілу лінійку ущільнень X-SHIELD для сільськогосподарської техніки. Це шість різних конструктивних різновидів ущільнювачів X-SHIELD, застосування яких визначається в залежності від області і умов застосування в вузлах сільгосптехніки. Таким чином, кожен виробник сільськогосподарської техніки та аграрій може вибрати надійну подшипниковую продукцію, виходячи з потреб, – зазначає Сергій Семикін.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.