ХАРП активно просуває свою продукцію на білоруський ринок

2225

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) презентував надійну продукцію на Міжнародній спеціалізованій виставці «Белагро – 2017» (6-10 червня, м.Мінськ), за підсумками якої успішно налагодив співпрацю з білоруськими компаніями.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

На стенді ХАРП презентував лінійку високоякісних підшипників і вузлів для сільськогосподарського машинобудування: підшипники HARP AGRO ( «мільйонники»), ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, лінійка корпусних підшипників U-типу (YAR, YET, YEL) і вузли на базі даних підшипників.

На виставці ми провели переговори з безліччю потенційних споживачів підшипникової продукції на вторинному ринку, які цікавилися наявністю нашого представництва в Мінську або Білорусі, – розповідає менеджер зі збуту Сергій Вишлов. – І ми налагодили співпрацю з діючими дилерами, які планують просування продукції HARP на ринок країни .

 • Менеджер зі збуту зазначає, що великий інтерес до продукції ХАРП проявили виробники сільськогосподарської техніки: «Ми провели переговори щодо співпраці з близько 20 виробниками агротехніки, які є нашими потенційними покупцями. Їх зацікавила наша підшипникова продукція, що забезпечує роботу сільськогосподарських агрегатів в жорстких умовах експлуатації ».

  Крім цього, по закінченню виставки Харківський підшипниковий завод нагородили дипломом за активне просування продукції.

  Участь у виставці дозволило нам вивчити ринкову ситуацію в Білорусі. На вторинному ринку є потреба в наших якісних підшипниках HARP. Тому дистриб’юторські компанії готові розширити свою лінійку продукцією ХАРП і представляти нас на ринку країни, – коментує Сергій Вишлов.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.