Харківський підшипниковий завод підписав контракт з найбільшим болгарським виробником сільськогосподарської техніки

2140

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) уклав річний контракт на поставку підшипникової продукції найбільшому болгарському виробнику сільськогосподарської техніки MetalAgro AD.

У нас встановилися довірчі, взаємовигідні відносини з компанією. У минулому MetalAgro AD комплектував сільгоспагрегати підшипниками HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, реалізовані ним через дилерів ХАРП. За кілька років експлуатації сільгосптехніки з комплектацією необслуговуваними підшипниками HARP AGRO з унікальною системою ущільнень болгарські фермери оцінили їх якість, надійність і сьогодні MetalAgro AD прийняв рішення всю лінійку сільгосптехніки комплектувати виключно продукцією ХАРП і працювати з нами без посередників, ― зазначив директор Департаменту продажу підшипників «УПЕК-Трейдинг» Віталій Бугров.

За умовами контракту ХАРП поставить болгарським партнерам комплектуючі в обсязі, що відповідає потребам в підшипниках усього річного обсягу реалізованих MetalAgro AD сільгоспагрегатів.

Наразі перша партія підшипників ХАРП вже готується до відвантаження болгарським партнерам.

Мова йде про постачання підшипників HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, а також нової лінійки ХАРП ― корпусних підшипників серії UC (аналогів YAR), ES (YET), EX (YEL), ― зазначив Бугров.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.