Група «Віктор і К» добудовує на Кіровоградщині соєвий завод (фото)

4003

Група «Віктор і К», великий виробник соняшникової олії, в селищі Власівка Кіровоградської області будує соєвий завод.

За словами генерального директора «Віктор і К» Віктора Короля, рішення про будівництво заводу було прийняте з метою нарощування потужностей та вдосконалення виробництва соєвої олії і соєвого шроту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Очікувана потужність заводу — 650 т переробки сої на годину. Після введення об’єкта в експлуатацію на ньому буде працювати 200 працівників, а у перспективі — до 600.

Голова облдержадміністрації оглянув будівельний майданчик, де триває повномасштабне будівництво нового олійно-екстракційного заводу по переробці сої, та окремі цехи підприємства, де вже тривають пуско-налагоджувальні роботи.

 Те що я побачив у Світловодському районі, зокрема, у Власівці, не може не радувати. Тут будується нове підприємство, очікується створення додаткових робочих місць. А це означає, що місцеві бюджети отримують у вигляді податків десятки мільйонів гривень, що будуть спрямовані на ремонт доріг, шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, на вирішення інших соціальних питань місцевих громад, – відзначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
Голова облдержадміністрації також сказав, що влада готова підтримувати подібні ініціативи місцевих підприємців і вживати дії для безперешкодного отримання дозволів на ведення економічної діяльності на території області.
 • Для довідки: «Віктор і К» була заснована в 1998 році Віктором Королем, якому також належить ТМ «Королівський смак». Згідно з даними в держреєстрі, Віктор Король є єдиним власником і генеральним директором підприємства.

  В даний час на підприємстві зайнято близько 2000 чоловік. Його потужності по переробці складають 400-500 т насіння на добу, з виробництва — 170-210 т олії в добу і до 30 т майонезу за зміну, з одноразового зберігання на двох елеваторах — 17 тис. т.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.