Фото: Як на Вінниці працює інноваційне підприємство з виробництва каркасно-панельних будинків

8859

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко ознайомився з роботою єдиного на Вінниччиніу своєму роді інноваційного підприємства, що спеціалізується на виробництві каркасно-панельних будинків – ТОВ «City-House».

Дане деревообробне підприємство забезпечує повний цикл виготовлення домокомплектів за канадською технологією, сходів із SIP панелей, садових меблів та інших дерев’яних виробів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Розповідаючи про особливості такого виробництва, керівник підприємства Степан Пушкар ознайомив посадовця з технологією будівництва каркасних будинків, складом каркасних стін, механізмом з’єднання конструкцій та, найголовніше, перевагами таких будинків.

При проектуванні будинку ми використовуємо спеціальні комп’ютерні програми, що зводить ймовірність помилки до нуля. Також, на всіх етапах виготовлення та монтажу домокомплектів ми здійснюємо контроль якості. Не забуваємо і про таку важливу складову, як енергоефективність: ми виконуємо розрахунок опору теплопередачі конструкцій з урахуванням оздоблювальних матеріалів, – підкреслив Степан Пушкар.

  • Ознайомившись з канадською технологією конструювання будинків із SIP панелей, Володимир Мережко зазначив:

    Дане виробництво каркасних будинків вражає, адже таке будівництво є екологічно чистим, якісним і одночасно недорогим. Такі будинки є чудовою альтернативою цегляним. Крім того, дані інноваційні технології можуть бути використані під час будівництва соціального житла, що є надзвичайно важливим. Я вважаю, що такі підприємства потрібно всіляко підтримувати у їх діяльності.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.