Фото: ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” ввела в експлуатацію новий цех на Львівщині

3304

У смт. Гніздичів, Жидачівського району ввели в експлуатацію новий цех ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” з виготовлення паперових рушників, що включає в себе дві лінії виробництва. Розширення виробничих потужностей дозволить додатково працевлаштувати 24 працівників.

У відкритті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Минулого року ми відкрили 84 нових виробництва і дали можливість працювати тут, на Львівщині, понад 8 тисячам людей. Цього року ми плануємо відкрити не менше. І такі речі, які ми сьогодні спостерігаємо на цій фабриці, повинні бути у кожному районі Львівщини. Дуже важливо, що це виробництво працює на експорт. Ми маємо гарантований ринок збуту у Чехії, Словаччині, Угорщині, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В проект інвестували 2 млн євро. На підприємстві працює понад 300 осіб. З грудня 2016 експлуатується нова виробнича лінія продуктивністю 1 тис тонн. в місяць, в яку інвестовано три мільйони євро. Завдяки цьому фабрика виготовлятиме в місяць понад 3,5 тис тонн продукції.

Минулого року ми виготовили товарної продукціі на 420 млн грн. В порівнянні з 2016 роком – це на третину більше. Цього року із новим цехом є підстави стверджувати, що ми перетнемо позначку у 550 млн. Продукція користується великим попитом, тому плануємо збільшувати експорт, – наголосив директор підприємства Михайло Титикало.

- РЕКЛАМА -
  • Завдяки оновленню та удосконаленню виробництва, підприємство демонструє високі темпи росту об’ємів виробництва та гарантує високу якість своєї продукції. Потужність паперових машин становить 19 тис тонн на рік, переробного обладнання – 90 млн рулонів на рік, підприємство володіє мережею збуту та власним транспортом.

    ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” – підприємство целюлозно-паперової промисловості, виробничі потужності якого знаходяться в смт. Гніздичів, Жидачівського району, Львівської області.

    Предметом дiяльностi товариства є: виробництво паперу та виробiв з нього i їх реалiзацiя, зовнiшньо-економiчна дiяльнiсть, торгово-посередницька дiяльнiсть, виробництво товарiв народного споживання.

    Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.