Фото: Новозбудований завод холодильного обладнання у Вінниці введуть в експлуатацію вже наступного місяця

9588
Фото: Ігор Гуменний

Новозбудований завод холодильного обладнання готується до старту: наступного місяця планується випуск першої продукції.

Президент UBC GROUP Ігор Гуменний на своїй сторінці у ФБ написав, що орієнтовно в червні новозбудований у Вінниці завод холодильного обладання випустить першу продукцію, передає “Моя Вінниця“.

Це підприємство у більш ніж 20 тисяч квадратних метрів забезпечить робочими місцями більше тисячі вінничан.

  • За інформацією, опублікованою у Фейсбуці представницею прес-служби Вінницької міської ради Наталією Конончук, на даний час триває монтаж та пусконаладка обладанання. Процес координують італійські інженери.

    В перший день мого візиту до Вінниці мене водили по полях, по кущах – показували можливі території під завод. А головне, що тут атмосфера для інвестора як в Америці чи Європі. Повірте мені, я знаю, що говорю, тому що наші офіси працюють в 25 країнах світу, а продукція іде в більш ніж 120 країн, – сказав Президент UBC GROUP Ігор Гуменний.

    Там дуже цікава філософія підпримєства, високі стандарти не лише у виробництві, а й у роботі з персоналом. Керівницво UBC GROUP хоче, щоб робота в компанії була захопливою грою, а працівники ловили кураж.

    А мало хто знає, що цей завод мав будуватись у Львові, але після зустрічі з представниками вінницької влади Ігор Гуменний змінив своє рішення на корсить нашого міста, – повідомила Наталія Конончук.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.