Фото: Дружківський машзавод завершив поставку вагонеток і електровозів замовнику

2230
Фото: Corum Group

Дружківський машинобудівний завод, що входить в машинобудівну компанію Corum Group, в липні 2017 завершив виготовлення і постачання 8-ми вагонеток ВЛГ-18 і 3-х електровозів АМ8Д для компанії «Воркутауголь».

Як повідомили Бізнес-порталу UAprom в прес-службі групи, техніка призначена для перевезення людей і вантажів у горизонтальних виробках шахт. За словами конструкторів Corum, обладнання відповідає вимогам клієнтів і має ряд конкурентних переваг. Зокрема, враховані кліматичні особливості Заполяр’я: гірники поставили умову, щоб техніка витримувала температуру від -40 до +40 градусів.

«Модернізовані електровози оснащені системою контролю метану в атмосфері, тому можуть працювати в шахтах з підвищеним вмістом газу і пилу, небезпечних за раптовими викидами», – повідомили в прес-службі.

Вагонетки мають менший радіус повороту, ніж аналоги конкурентів, що робить їх більш зручними для пересування по виробленню, а також більш стійкі на рейковому шляху за рахунок більшої, ніж у інших моделей, ширини ходових коліс і оснащення амортизуючих елементів. Підвищена комфортність складу забезпечена двох’ярусної підвіски кузова, опорою сидінь на гумові амортизатори і механічною обробкою поверхні кочення коліс. Устаткування зручно в ремонті, тому, що для заміни колісних пар вагонетку не потрібно перевертати.

 • У прес-службі також зазначили, що це не перший подібне замовлення на обладнання: в шахти компанії «Воркутауголь» електровози й вагонетки поставляються постійно з 2013 року, а остання відвантаження була в травні 2016 року.

  «Співпраця з «Воркутауголь» має для нас значний потенціал, – розповів директор з маркетингу та продажу Corum Group Михайло Потапов. – По-перше, це одне з найбільших вугільних об’єднань на російському ринку, що використовує розробку довгими лавами пластів малої потужності. А це – умови, де наша компанія має унікальний досвід виробництва «нішового» обладнання, що добре зарекомендував себе у інших споживачів. По-друге, Corum Group вже має досвід співпраці з «Воркутауголь»: крім вагонеток і електровозів ми поставляємо в Заполяр’ї трансформаторні підстанції та обладнання стаціонарного підйому. Ми плануємо розширювати номенклатуру постачання в шахтобудування: лінійній проходці гірничо-капітальних виробок, а також дооснащення скіпового ствола шахти «Комсомольська». Вважаю, що наступним кроком для розвитку партнерства має стати візит фахівців «Воркутауголь» на наші заводи-виробники. Це допоможе глибше пізнати виробничий потенціал компанії».

  Вагонетка ВЛГ-18 має габарити 4,8 м на 1,35 м і вміщає 18 посадкових місць. Електровози АМ8Д у виконанні «РВ» оснащені контролерною системою управління рухом (зі ступінчастим регулюванням швидкості і гальмування), електронною системою управління світлом та звуковою сигналізацією.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.