Енергомашспецсталь виготовить партію опорних валків для металургійного комбінату AМ Galati (Румунія)

1926
Фото: Енергомашспецсталь

ПАТ «Енергомашспецсталь» виготовить чергову партію опорних валків для європейських заводів ArcelorMittal.

Для найбільшого в Румунії металургійного комбінату AМ Galati Енергомашспецсталь виготовить цельнокование опорний валок масою 147,56 тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-слжбу підприємства.

У цехах ЕМСС вже йде підготовка до заливання злитка масою 355 т, з якого буде виготовлений даний валок. Вага готового виробу після механічної обробки складе 147,56 т. Опорний валок призначений для товстолистового прокатного стану «4300».

Відповідно до підписаних контрактів ще 14 валків будуть виготовлені для AМ Bremen (Німеччина), АМ Atlantique et Lorraine – Dunkerque (Франція), АМ Aviles (Іспанія) і АМ Liege (Бельгія). Загальна вага поставки – 400,82 т. Валки призначені для смугових станів гарячої і холодної прокатки. Термін відвантаження готових виробів – I-II квартал 2018 року.

 • ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.