Енергомашспецсталь експортуватиме свою продукцію до Канади

2842
Фото: Енергомашспецсталь

ПАТ «Енергомашспецсталь» взяло активну участь в Українській торговельній місії по просуванню експорту в Канаду.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергомашспецсталі.

Енергомашспецсталь в рамках української торгової місії представляв начальник департаменту продажів продукції для суднобудування і напівфабрикатів ПАТ «ЕМСС» Олексій Іванюта. Насичена програма заходу включала в себе ділові переговори в форматі В2В, зустрічі з представниками канадського бізнесу, круглі столи та ділової прийом.

На зустрічах з представниками приймаючої сторони менеджер ЕМСС провів презентацію потенціалу ПАТ «Енергомашспецсталь» і взяв участь в роботі канадсько-українського круглого столу під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Нашими завданнями в Канаді були презентація виробничих можливостей ПАТ «ЕМСС» та проведення переговорів з потенційними канадськими партнерами, – говорить представник ЕМСС Олексій Іванюта. – За підсумками візиту наше підприємство встановило вигідні контакти з рядом канадських компаній, була досягнута домовленість про подальше ведення переговорів з представниками канадського бізнесу для участі ПАТ «ЕМСС» в якості постачальника в великих проектах по виробництву продукції суднобудування, гірничо-рудного устаткування і будівництва електростанцій. Паралельно були проведені переговори з президентом і першим заступником Канадсько-Української торгової палати, а також з директором Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій. Даний візит поклав початок обговорення співпраці, яке буде продовжено в 2018 році.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.