Другий завод німецької компанії Leoni AG відкриється вже в кінці вересня в Коломиї

5717
Leoni AG

Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів в м.Стрий (Львівська обл.), 29 вересня планує офіційно відкрити другий завод в Україні в м.Коломия (Івано-Франківська обл.), Повідомив агентству “Інтерфакс -Україна“директор заводу Руслан Грем.

“На відкриття заводу запрошений президент України Петро Порошенко”, – сказав він.

Завод також буде спеціалізуватися на виробництві кабельних мереж для провідних автобрендів, зокрема для автомобілів BMW. Обсяг інвестицій, вже вкладених в завод, складає EUR16 млн.

Як уточнив директор заводу, восени буде відкрито першу чергу виробництва, а в подальших планах – відкриття чотирьох черг зі збільшенням кількості працівників і площі виробництва.

“У Стрию, наприклад, загальна площа підприємства становить 64 тис. кв. м, а в Коломиї складе 35 тис. кв. м. Зараз на заводі у Стрию працює понад 7,5 тис. працівників, в Коломиї на першому етапі планується працевлаштувати 1 тис. працівників, до 2020 року – близько 5 тис. осіб”, – сказав Р.Грем.

- РЕКЛАМА -
 • Відповідаючи на питання про те, чи відчуває компанія кадрову проблему, Р.Грем зазначив, що завдяки рекламним, маркетинговим і рекрутинговим акціях, що проводяться працівниками підприємства, на сьогодні обидва заводи повністю забезпечені кадрами.

  За його словами, заробітна плата на новому підприємстві складе близько 7-8 тис. грн.

  Як повідомлялося, ТОВ “Леоні Вайерінг Системс УА” у Львівській області працює з 2003 року.

  У 2016 році виручка компанії склала 1,17 млрд грн (у 2015 році – 1,09 млрд грн), чистий прибуток 202,6 млн грн (247,3 млн грн).

  Заснована в 1917 році компанія Leoni, за її інформацією – світовий лідер в області систем електропроводки і кабельних технологій. У компанії працює понад 82 тис. співробітників в 31 країні. У 2016 році продажі компанії перевищили EUR4,4 млрд.

  Основними напрямками холдингу Leoni є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here