ДП «Укрспирт» продовжує співпрацю із закордонними партнерами

1774

23 травня із робочим візитом державне підприємство «Укрспирт» відвідав почесний консул Азербайджанської Республіки Салманов А.Ф., де зустрівся із керівництвом ДП «Укрспирт», яке представляли: заступник директора ДП «Укрспирт» Горобець О.С. та заступник директора ДП «Укрспирт» Альохін О.К.

Основною метою зустрічі було обговорення постачання спирту найвищої очистки «Пшенична сльоза» до Азербайджану. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Державне підприємство УКРСПИРТ.

Наразі до Азербайджанської Республіки відбудеться відвантаження 10- ти тис. декалітрів спирту «Пшенична сльоза», а відразу після цього планується укладення договору на постачання ще 50-ти тис. декалітрів.

- РЕКЛАМА -
  • Нагадаємо, що від початку року ДП «Укрспирт» активно працює над розвитком свого експортного потенціалу та відновленням робочих відносин із закордонними партнерами. Вже підписані договори на постачання спирту із Грузією, Угорщиною, Польщею, а тепер і з Азербайджанською Республікою.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here