ДП «СхідГЗК» залучить інвестиції на розвиток нових родовищ урану в Україні

3166

Нещодано на державному підприємстві «СхідГЗК» відбулась нарада у рамках візиту в.о. державного секретаря Міненерговугілля Юлії Підкоморної та голови Державної інспекції ядерного регулювання України Григорія Плачкова.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерство енергетики.

Ми щорічно збільшуємо виробництво уранового концентрату. Завдяки підтримці Міненерговугілля та зусиллям керівництва Державний концерн “Ядерне паливо” з 2015 року наше підприємство працює з позитивним фінансовим результатом, – повідомив генеральний директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін.

Юлія Підкоморна зазначила, що реалізація планів ДП «СхідГЗК» щодо збільшення у 2018-2020 роках обсягів добування та виробництва уранового оксидного концентрату – важливе та першочергове завдання.

Міненерговугілля підтримує ініціативу ДП «СхідГЗК» та ДК «Ядерне паливо» щодо залучення інвестицій на розбудову Новокостянтинівської шахти та на розвиток нових родовищ урану, – наголосила в.о. державного секретаря.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.