ДП «Рава-Руський лісгосп» ввело в дію нову лінію по переробці деревини

3757

На Рава – Руському лісозаводі ДП «Рава-Руський лісгосп» введено в дію нову лінію по переробці деревини. Запуск деревообробної лінії було нами анонсовано ще наприкінці минулого року. Повідомляє Національний промисловий портал.

Привітати з відкриттям деревообробної лінії керівника і  працівників нашого підприємства завітали  начальник ЛОУЛМГ Дейнека А.М., Голова Львівської обласної ради Ганущин О.О., перший заступник Голови ОДА у Львівській області Замлинський Р.Т., Голова Жовківської РДА Щур Н.С., представники фірми – виробника обладнання «Акемсан»,  ділові партнери, директори лісгоспів, обласні, районні, місцеві депутати, представники місцевої влади, журналісти. У своїх виступах -привітаннях вони побажали нашому підприємству процвітання, розвитку, безпечних умов праці.

Після цього була перерізана стрічка та обладнання запустили в роботу. Всім присутнім було продемонстровано технологічний процес виготовлення обрізних пиломатеріалів, а також розказано про технічні та якісні характеристики обладнання.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.