Дніпропетровський стрілочний завод у 2018 році направить на модернізацію підприємства 253 млн грн

3101

ПАТ “Дніпропетровський стрілочний завод” (ДнСЗ), провідний в Україні виробник стрілочних переводів для магістральних залізничних шляхів і під’їзних шляхів промислових підприємств, в 2018 році планує направити на технічне переоснащення підприємства 183 млн грн, модернізацію обладнання – понад 28 млн грн, ремонтні роботи – 42 млн грн.

Згідно з інформацією підприємства в річному звіті за 2017 рік, оприлюдненому в системі розкриття інформації НКЦБФР, такі плани закріплені програмою розвитку ДнСЗ на 2018 рік, затвердженої загальними зборами акціонерів 10 квітня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Fixygen.

Зокрема, в поточному році планується провести технічну і технологічну підготовку до монтажу і ввести в експлуатацію в 2019 році новий фрезерувальний обробний центр Waldrich Coburg в механо-складальному цеху, розробити проект і придбати піч для термообробки хрестовин.

 • Крім цього, планується ввести печі для термообробки інструментальних сталей, змонтувати магнітну затискну систему для поздовжньо-фрезерувального верстата, придбати і змонтувати обладнання для механізації ділянки збірки стрілок. В цілому програма розвитку ДнСЗ на поточний рік спрямована на розширення ринків збуту за рахунок країн Європи, на скорочення витрат на виробництво продукції, збільшення обсягів виробництва.

  Сприятливим результатом роботи у 2018 році слід вважати перевищення обсягу реалізації рівня 2017 року, з огляду на труднощі з фінансовим станом покупців, – наголошується в звіті.

  Згідно з документом, в 2017 році чистий дохід ДнСЗ від реалізації зріс на 63,2% – до 1 млрд 249,6 млн грн, чистий прибуток збільшився більш ніж удвічі – до 391.12 млн грн. Основним споживачем продукції заводу є “Укрзалізниця”.

  Однак у звіті зазначається, що з її боку відзначається нестабільність обсягів закупівель. Зокрема, в минулому році основні замовлення від УЗ завод почав отримати тільки з ІІІ кварталу.

  Одна з важливих проблем в 2017 році – пізніше оголошення тендерів з терміном виконання замовлень до кінця року, що в свою чергу веде до накопичення продукції на складі і відволікання фінансів на придбання матеріалів для виробництва продукції, – підкреслюють на підприємстві.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.