Дніпроазот модернізує ділянку відвантаження карбаміду

1930
 • У минулому році на підприємстві було розпочато реконструкцію корпусу під ділянку з фасування та відвантаження карбаміду

  Реалізація цього проекту дозволить підприємству здійснювати поставки мінеральних добрив в зручній для споживачів тарі: у мішках місткістю до тонни, так званих “біг-бегах”. Карбамід в такій фасовці без проблем можна зберігати просто неба навіть взимку або в дощову пору року.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  Продуктивність нової установки з фасування карбаміду становитиме 50 тонн на годину. Передбачено відвантаження фасованих добрив як автомобільним транспортом, так і залізницею.

  У минулому році на цьому об’єкті було виконано великий обсяг робіт, пов’язаних з облаштуванням зовнішніх і внутрішніх мереж (теплопостачання, водопостачання, каналізація); було підведено електрику, проводилися роботи з електроосвітлення виробничої і побутової частин корпусу; велися ремонти виробничих і побутових приміщень.

  Найбільш технічно складним етапом проекту був монтаж транспортерної галереї, яка повинна поєднувати ділянку складу цеху зі споруджуваною ділянкою з фасування добрив. Роботу з виготовлення та збирання конструкцій виконували фахівці ремонтної служби. Монтаж транспортерної галереї був проведений успішно.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.