Дніпроазот модернізує ділянку відвантаження карбаміду

1899

У минулому році на підприємстві було розпочато реконструкцію корпусу під ділянку з фасування та відвантаження карбаміду

Реалізація цього проекту дозволить підприємству здійснювати поставки мінеральних добрив в зручній для споживачів тарі: у мішках місткістю до тонни, так званих “біг-бегах”. Карбамід в такій фасовці без проблем можна зберігати просто неба навіть взимку або в дощову пору року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

 • Продуктивність нової установки з фасування карбаміду становитиме 50 тонн на годину. Передбачено відвантаження фасованих добрив як автомобільним транспортом, так і залізницею.

  У минулому році на цьому об’єкті було виконано великий обсяг робіт, пов’язаних з облаштуванням зовнішніх і внутрішніх мереж (теплопостачання, водопостачання, каналізація); було підведено електрику, проводилися роботи з електроосвітлення виробничої і побутової частин корпусу; велися ремонти виробничих і побутових приміщень.

  Найбільш технічно складним етапом проекту був монтаж транспортерної галереї, яка повинна поєднувати ділянку складу цеху зі споруджуваною ділянкою з фасування добрив. Роботу з виготовлення та збирання конструкцій виконували фахівці ремонтної служби. Монтаж транспортерної галереї був проведений успішно.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here