ЧСЗ готує металоконструкції для моста на трасі «Одеса-Рені» і Іллічівського судноремонтного заводу

1947

Компанія Smart Maritime Group уклала два нові контракти на виготовлення великих металоконструкцій, виконувати які будуть фахівці миколаївської виробничого майданчика (Чорноморський суднобудівний завод).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Зокрема, компанія уклала контракт на виготовлення 400 тонн металоконструкцій з генеральним підрядником будівництва автомобільного моста на трасі «Одеса-Рені» – підприємством «Укрспецстальконструкція». Другий контракт передбачає виробництво двох металевих барбетов для кранового господарства Іллічівського судноремонтного заводу. Загальна вага конструкцій – близько 115 тонн. Замовлення передбачається виконати до кінця червня. Їх загальна вартість оцінюється в 14,5 млн. грн.

- РЕКЛАМА -
  • Миколаївська майданчик Smart Maritime Group має великий досвід випуску продукції для підприємств машинобудування та гірничо-металургійного комплексу, а також металоконструкцій для мостових переходів. Тільки в квітні тут було завершено виготовлення 880 тонн металоконструкцій для будівництва моста через р. Дніпро в м.Запоріжжя.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here