ЧСЗ готує металоконструкції для моста на трасі «Одеса-Рені» і Іллічівського судноремонтного заводу

2148

Компанія Smart Maritime Group уклала два нові контракти на виготовлення великих металоконструкцій, виконувати які будуть фахівці миколаївської виробничого майданчика (Чорноморський суднобудівний завод).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Зокрема, компанія уклала контракт на виготовлення 400 тонн металоконструкцій з генеральним підрядником будівництва автомобільного моста на трасі «Одеса-Рені» – підприємством «Укрспецстальконструкція». Другий контракт передбачає виробництво двох металевих барбетов для кранового господарства Іллічівського судноремонтного заводу. Загальна вага конструкцій – близько 115 тонн. Замовлення передбачається виконати до кінця червня. Їх загальна вартість оцінюється в 14,5 млн. грн.

 • Миколаївська майданчик Smart Maritime Group має великий досвід випуску продукції для підприємств машинобудування та гірничо-металургійного комплексу, а також металоконструкцій для мостових переходів. Тільки в квітні тут було завершено виготовлення 880 тонн металоконструкцій для будівництва моста через р. Дніпро в м.Запоріжжя.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.