Черкаський «Азот», «Рівнеазот» та Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» відновили випуск мінеральних добрив

4232

Черкаський «Азот», «Рівнеазот» та сєверодонецький «Азот», що входять до групи Ostchem, відновлюють виробництво мінеральних добрив після вимушеного, більш ніж тримісячного простою. Про це повідомила прес-служба Group DF.

Згідно з повідомленням, черкаський «Азот» вже почав пускові операції і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів: цеху карбаміду, аміачної селітри і карбамідо-аміачної селітри (КАС). На «Рівнеазоті» і сєверодонецькому “Азоті” починають підготовку до проведення пуско-налагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва.

«Робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на задоволення попиту українських аграріїв. За нашими оцінками, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної складає близько 1,2 млн тонн азотних добрив. Нинішні сумарні виробничі потужності черкаського «Азоту», «Рівнеазоту» і сєверодонецького «Азоту» складають близько 350 тис. Тонн добрив на місяць, чого повністю достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до осінньої посівної 2017 року», – повідомляє прес-служба групи.

Згідно з повідомленням, запуску підприємств посприяло введення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі антидемпінгових мит на російські азотні добрива – карбамід і КАС.

 • Ostchem – керуюча компанія, яка координує роботу підприємств азотної хімії, що входять в Group DF.

  Group DF об’єднує азотний, титановий, газовий, аграрний і медійний бізнеси бізнесмена Дмитра Фірташа. До групи входить стивідорна компанія ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.