Бердянський морський торговельний порт прийняв 4,5 тисячі тонн азербайджанського нафтового коксу для запорізького підприємства

1521

Вперше за останні два роки ДП “Бердянський морський торговельний порт” обробляє судно з імпортним вантажем. З Грузії до Бердянська надійшло 4,5 тисячі тонн азербайджанського нафтового коксу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП “Бердянський морський торговельний порт”.

Імпортний кокс буде спрямований на запорізьке підприємство “Укрграфіт”.

  • 4,5 тисячі тонн коксу, які розвантажує державна стивідорна компанія — пілотний проект порту з обома контрагентами. Не виключено, що співробітництво між ними буде поглиблено завдяки якісній роботі бердянських портовиків. При чому це стосується не лише імпорту коксу, а й інших вантажів. Адже зараз “БМТП” — єдиний портовий оператор в Бердянському порту, який має можливість обробляти різні види вантажів.

    Наразі розглядаються інші варіанти збільшення вантажопотоку через потужності державного портового оператора. 

    Нафтовий кокс – тверда пориста речовина від темно-сірого до чорного кольору, що є продуктом коксування (прожарювання) важких залишків нафти.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.