Австрійська компанія HEAD інвестує €80 млн у будівництво нового заводу з виробництва спортивного обладнання

13088

Всесвітньовідомий виробник спортивного обладнання HEAD підписав Меморандум про порозуміння з Вінницькою міською радою та Вінницькою ОДА.

Меморандумом передбачено будівництво свого нового найбільшого заводу з виробництва продукції для зимових видів спорту у Вінниці, на території Вінницького індустріального парку. Компанія HEAD International Holding GmbH планує інвестувати близько €80 млн у нові виробничі потужності. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UkraineInvest.

Очікується, що багатомільйонний інвестиційний проект дозволить створити значну кількість робочих місць протягом наступних 5 років та допоможе зробити місто Вінниця відомим в гірсько-лижному спорті завдяки високому рівню впізнаваності бренду HEAD в світі.

 • Процес виробництва Групи HEAD є напівавтоматизованим, в ньому використовується велика кількість спеціалізованого обладнання з електронним управлінням, що має високу додану вартість.

  Залучення такого інвестора як HEAD є надзвичайно важливим для України. Це створює не тільки технологічне виробництво та робочі місця для високо кваліфікованих працівників, це асоціюватиме Україну з відомими в усьому світі брендами – прокоментував Директор UkraineInvest Даніель Білак.

  Фото UkraineInvest - Ukraine Investment Promotion Office.

  Реалізація проекту в Україні пройде в 3 етапи. 2019-2020 роки – будівництво 1-1,5 га нових виробничих об’єктів. Для роботи на новостворених потужностях планується залучити близько 200-300 осіб. 2020-2021 роки – будівництво додаткових 1-1,5 га нових виробничих об’єктів та робочі місяця для 600 людей. І останній етап 2022-2023 роки – будівництво ще 1,5-2 га нових виробничих об’єктів та розширення робочого штату до 1 тисячі осіб.

  Після завершення останнього етапу реалізації проекту HEAD планує щорічно витрачати близько 150 млн грн на оплату праці для робітників! – додав Степан Кубів.

  Після успішної реалізації проекту компанія ще й розгляне можливість переведення до Вінниці деяких своїх команд у сфері цифрових технологій або ІТ та перенесення до України додаткових виробничих об’єктів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.