Авдіївський коксохімічний завод відновлює повноцінну роботу

2379
 • Авдіївський коксохімічний завод ввів в експлуатацію другий виробничий крило після трьох місяців вимушеного простою.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Групи Метінвест.

  Роботу відновили чотири структурних підрозділи підприємства, що дало можливість повноцінно працювати всьому чотиритисячне колективу коксохіму.

  З кінця січня через постійні перебої з електропостачанням в результаті бойових дій завод змушений був працювати на власній генерації за рахунок природного газу. Два коксових цеха з чотирьох довелося перевести в режим гарячої консервації. Були зупинені і хімічні цеха. В результаті частина працівників підприємства виведена в оплачувану відпустку.

  До травня 2017 року електропостачання міста забезпечувалося з окупованої території, а ЛЕП, яка живить Авдіївку, проходила через зону бойових дій, що ставало причиною її частих пошкоджень і знеструмлення міста і заводу. Через відсутність режиму тиші неможливо було проводити відновлювальні роботи. Було прийнято рішення побудувати нову ЛЕП на українській території. Протягом декількох місяців фахівці компанії ДТЕК спільно з енергетиками АКХЗ зводили життєво необхідну для міста, прилеглих сіл і містоутворюючого підприємства лінію електропостачання. Всі роботи були виконані раніше терміну. На початку травня коксохім підключився до нової ЛЕП.

  Завдяки відновленню енергопостачання підприємства після тривалої зупинки запущені в роботу коксові цеха №3 і №4, сіркоочистки 2 і уловлювання №2. Це дозволило збільшити щодобове виробництво коксу валового з 5,5 тис. До 7,5 тис. тонн. У планах АКХЗ – подальше нарощування виробництва.

  Тривала консервація батарей стала серйозним випробуванням для кладки печей. Тільки завдяки самовідданій праці та професіоналізму наших коксохіміків вдалося зберегти основні виробничі потужності і відновити роботу всіх цехів. Тепер ми зможемо збільшити завантаження і виробництво коксу, – зазначив генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов.

  1 коментар

  1. “чотиритисячне колективу коксохіму.”

   чотиритисячному

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.