АТБ до кінця року відкриє 30 магазинів в новому форматі (фото)

3268

Торгова мережа АТБ відкриє близько 30 нових магазинів і оновить діючу концепцію дискаунтерів.

Торгова мережа АТБ-маркет до кінця 2017 р планує відкрити близько 30 магазинів АТБ в новому форматі. Нові АТБ будуть відкриватися по всій Україні, але в першу чергу вони з’являться в Харкові, Запоріжжі та Дніпрі, повідомляє прес-служба компанії. Передає  Національний промисловий портал, з посиланням на ЛІГА.net.

Зокрема, в Дніпрі до кінця компанія планує відкрити ще 16 магазинів.

Як повідомляє торговельна мережа, в нових супермаркетах АТБ будуть застосовані нові рішення в сфері енергозбереження, які дозволять заощадити до 70% витрат на опалення.

Відкриття подібних торгових точок не є початком розвитку абсолютно нового формату магазинів, а лише оновлення чинної концепції дискаунтерів, – заявив генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков

- РЕКЛАМА -
 • З початку 2017 року корпорація “АТБ” відкрила 39 нових дискаунтерів, 22 з яких – в західному регіоні. Тільки в березні і квітні свою роботу тут почали 10 магазинів.

  За станом на 16 травня 2017 р торговельна мережа “АТБ” налічує 872 магазина в 221 містах 21 областей України. У компанії працюють понад 40 тисяч чоловік.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here