“Артемсіль” за перше півріччя 2017 року збільшило виробництво солі

2097

Державне підприємство “Артемсіль” (Донецька обл.) В січні-червні 2017 року збільшило виробництво солі на 31% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 780 тис. тонн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прес-релізу підприємства у вівторок, в першому півріччі 2017 року його повністю відшкодувала втрату російського ринку за рахунок збільшення поставок до країн далекого зарубіжжя.

- РЕКЛАМА -
 • За шість місяців 2017 роки європейським споживачам відвантажено 391 тис. тонн продукції, що в п’ять разів більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Істотно зріс експорт в Угорщину, Польщу, Румунію, Словаччину. Крім того, збільшилися відвантаження і на внутрішній ринок.

  У держпідприємстві відзначили, що за аналогічний період 2016 року 236 тис. тонн солі було направлено в Росію.

  У першому півріччі 2017 року “Артемсіль” більш ніж в три рази збільшила випуск солі меленої без упаковки, що відвантажується навалом, виробництво якої склало 552,6 тис. тонн, або 70% від загального обсягу видобутку. Крім того, незначно зріс випуск харчової солі, затареної в мішки.

  Разом з тим у зв’язку зі зміною кон’юнктури ринку на деякі види продукції попит знизився, констатує держпідприємство. В результаті на 10% скоротився випуск фасованої солі (82,7 тис. тонн), на 30% – йодованої (24 тис. тонн), на 25% менше вироблено солебрікетов (9 тис. тонн) і на 60% – соляних блоків ( 1,8 тис. тонн). Солі, затареної в МКР “Артемсіль” реалізувала 26,7 тис. тонн, що становить 12% до рівня минулого року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here