«ArcelorMittal Кривий Ріг» та «Новотроїцьке кар’єрне управління» закупили нові самоскиди БелАЗ

2641
БелАЗ-75131

ВАТ «БелАЗ» підписало контракт на поставку кар’єрних самоскидів з великими гірничодобувними підприємствами України – ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» і ПрАТ «Новотроїцьке кар’єрне управління».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Автоцентр.ua.

В рамках турніру в Україні бізнес-форуму, організованого Білоруської торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України, пройшли продуктивні переговори представників білоруських і українських підприємств, зацікавлених у розвитку співпраці в сферах машинобудування і промислового виробництва.

За підсумками переговорів генеральний директор ВАТ «БелАЗ» керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ» підписав контракти на поставку п’яти кар’єрних самоскидів БелАЗ-75131 вантажопідйомністю 130 тонн в ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», а також двох кар’єрних самоскидів БелАЗ-75473 вантажопідйомністю 45 тонн в ПрАТ «Новотроїцьке кар’єрне управління».

В Україні працює понад 2 тис. Кар’єрних самоскидів БЕЛАЗ. Якщо взяти сумарно самоскиди інших виробників, то їх всього 170. Частка БелАЗ становить понад 90%. Ми зберігаємо свої позиції на українському ринку. Для поставок спокійно їхати у відпустку, у нас створена потужна товаропровідна мережу. З керівниками провідних українських видобувних компаній налагоджений прямий контакт, – зазначив Генеральний директор ВАТ« БелАЗ »Петро Пархомчік.

Генеральний директор ВАТ «БелАЗ» керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ» Петро Пархомчік і виконуючий обов’язки голови правління ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління» Михайло Хохотва.
Генеральний директор ВАТ «БелАЗ» керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ» Петро Пархомчік і генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжіт Калон

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.