АМПУ і Міністерство транспорту Німеччини підписали протоколи про намір завершення будівництва хвилелому

3999

АМПУ (Адміністрація морських портів України) і Міністерство транспорту Німеччини поставили підписи під протоколами про будівництво хвилелому із залученням міждержавного кредиту.

Сторони обмінялися документами в ході візиту німецької делегації, яка складалася з представників Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини, представника банку KfW, керівництва компанії ДП «КТО», в Одеський порт 18 травня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Цей проект стартував у 2010 році. Згідно техніко-економічного обґрунтування, його запланована вартість — 5 188,8 млн грн., очікувана потужність — 600 тис. TEU, протяжність причалів — 650 м, 19,3 га — площа намитої території.

Генеральний директор ДП «КТО» Анастас Коккін повідомив: «Завдяки підтримці Societe Generale HHLA і уряду Німеччини, а також конструктивного і високопрофесійного підходу нового керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, нам вдалося досягти компромісних взаємоприйнятних домовленостей щодо подальшої реалізації інвестиційного проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу, які закріплюються у відповідній угоді».

 • В ході екскурсії по терміналу, президент компанії Себастьян Вінд підкреслив, що сьогоднішня подія — це ще один доказ того, що німецькі інвестори готові підтримувати розвиток стратегічно важливих для України інфраструктурних високотехнологічних об’єктів.

  Крім конкретного збільшення потужності і всіх технічних характеристик, реалізація проекту, перш за все, несе в собі виконання наших інвестиційних угод з німецькими партнерами. Ми вітаємо позитивний результат переговорів з державним секретарем Міністерства транспорту ФРН і керівництвом банку KfW про можливість надання кредиту на завершення будівництва для реалізації проекту в узгодженітерміни,— зазначив Райвіс Вецкаганс, керівник АМПУ.

  Довідка:
  Компанія «Контейнерний термінал Одеса» є дочірнім підприємством «Ейч Ейч Ел Ей Інтернешнл ГмбХ» (HHLA International GmbH) і входить до групи провідного в Європі логістичного холдингу — німецької компанії HHLA AG (м. Гамбург).

  З 2010 року компанія здійснює будівництво нового контейнерного терміналу спільно з АМПУ. Проект будівництва терміналу «Карантинний мол», який передбачає розширення пропускної здатності на 600 тис. TEU річної перевалки — один з найбільших інфраструктурних проектів в морської транспортної галузі України. Загальна кошторисна вартість проекту — 5,188 млрд грн., в тому числі кошти Одеського морського торгового порту — 2,724 млрд грн., кошти інвестора — 2,464 млрд грн. Термін окупності — 13 років.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.