АМКУ дозволив “Інвестиційної компанії Вітагрен” купити агропідприємство “Агропросперіс”

3694

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ “Інвестиційна компанія” Вітагрен “(Хмельницька обл.) На придбання частки в статутному капіталі ТОВ “Горинь Агро Плюс” (Рівненська обл.).

Згідно з повідомленням АМКУ в п’ятницю, відповідне рішення забезпечить “Вітагрен” перевищення 50% голосів у вищому органі управління “Горинь Агро Плюс”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром інвестиційної компанії “Вітагрен” є Сергій Лабазюк.

 • Група компаній Vitagro займається виробництвом і переробкою сільгоспкультур, в тому числі фруктів і овочів, молочним тваринництвом, свинарством. Група обробляє понад 60 тис. Га землі в Хмельницькій, Тернопільській і Рівненській областях.

  Станом на початок 2016 року загальна кількість поголів’я молочного стада склало більше 5 тис. Голів, також група одночасно містить 60 тис. Голів свиней.

  За інформацією Єдиного держреєстру, кінцевими бенефіціарами “Горинь Агро Плюс” є Моріс Табасінік і Джордж Рор – бенефіціарії NCH Capital (США) і ТОВ “ЛАТАГРО”, яка входить в один з найбільших агрохолдингів в Україні – “Агропросперіс”.

  Земельний банк агрохолдингу “Агропросперіс” становить 430 тис. Га, загальні потужності зі зберігання – 800 тис. Тонн. Холдинг вирощує і поставляє на експорт більш 2 млн тонн зернових і олійних культур в рік. Компанія здійснює операційну діяльність через п’ять підрозділи: Golden Sunrise (Агро), Bio Agro, Ray Agro, Latagro, New Agro Management.

  Компанія також надає фінансування українським виробникам зерна через “Агропросперіс Банк”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.