АМКУ дозволив “Інвестиційної компанії Вітагрен” купити агропідприємство “Агропросперіс”

3503

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ “Інвестиційна компанія” Вітагрен “(Хмельницька обл.) На придбання частки в статутному капіталі ТОВ “Горинь Агро Плюс” (Рівненська обл.).

Згідно з повідомленням АМКУ в п’ятницю, відповідне рішення забезпечить “Вітагрен” перевищення 50% голосів у вищому органі управління “Горинь Агро Плюс”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром інвестиційної компанії “Вітагрен” є Сергій Лабазюк.

- РЕКЛАМА -
 • Група компаній Vitagro займається виробництвом і переробкою сільгоспкультур, в тому числі фруктів і овочів, молочним тваринництвом, свинарством. Група обробляє понад 60 тис. Га землі в Хмельницькій, Тернопільській і Рівненській областях.

  Станом на початок 2016 року загальна кількість поголів’я молочного стада склало більше 5 тис. Голів, також група одночасно містить 60 тис. Голів свиней.

  За інформацією Єдиного держреєстру, кінцевими бенефіціарами “Горинь Агро Плюс” є Моріс Табасінік і Джордж Рор – бенефіціарії NCH Capital (США) і ТОВ “ЛАТАГРО”, яка входить в один з найбільших агрохолдингів в Україні – “Агропросперіс”.

  Земельний банк агрохолдингу “Агропросперіс” становить 430 тис. Га, загальні потужності зі зберігання – 800 тис. Тонн. Холдинг вирощує і поставляє на експорт більш 2 млн тонн зернових і олійних культур в рік. Компанія здійснює операційну діяльність через п’ять підрозділи: Golden Sunrise (Агро), Bio Agro, Ray Agro, Latagro, New Agro Management.

  Компанія також надає фінансування українським виробникам зерна через “Агропросперіс Банк”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here