Американський фонд інвестує $20 млн в українські підприємства

2141

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) з групи Світового банку може вкласти до $ 20 млн в фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III, Делавер, США), запущеного Horizon Capital Advisors, LLC для інвестицій переважно в Україні.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, рада директорів планує розглянути цей проект на засіданні 28 квітня. Передає UBR.
Згідно з документом, інвестиції IFC не перевищуватимуть 20% загального розміру фонду.

Передбачається, що основним об’єктом інвестицій EEGF III стануть малі і середні зростаючі підприємства.
В інформації також вказується, що співінвестором фонду може виступити Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).

 • IFC нагадує, що є інвестором фонду EEGF II, а участь в новому фонді допоможе Horizon завершити окремі розпочаті інвестиції.

  Як повідомлялося, в червні 2016 року Американська урядова організація з фінансування розвитку OPIC (Overseas Private Investment Corporation) повідомила про надання до $ 37,5 млн фонду EEGF III, запущеного Horizon Capital, терміном до 10 років.

  Фонд з заявленим обсягом $ 150 млн буде орієнтований на середні за розмірами швидкорослі, експортно-орієнтовані компанії в Україні та Молдові з потенціалом виходу в локальні або регіональні ринкові лідери. Передбачається, що фонд буде здійснювати інвестиції шляхом покупки міноритарної частки в таких компаніях. У той же час, при необхідності, можливо також надання стартового капіталу, повний викуп компаній або участь в приватизації.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.