Американський банк Goldman Sachs придбає більше 25% компанії New Ukraine PE Holding Limited

3960

Goldman Sachs хоче купити 25% “дочки” української Dragon Capital.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новий Час.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив одному з найбільших у світі інвестиційних банків The Goldman Sachs Group (США) купити більше 25% компанії New Ukraine PE Holding Limited (Кіпр), підконтрольній українській інвесткомпанії Dragon Capital.

Про це повідомила прес-служба АМКУ .

Надано дозвіл компанії The Goldman Sachs Group, Inc. (Нью-Йорк, США) на (пряме або опосередковане) придбання акцій компанії New Ukraine PE Holding Limited (Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління компанії, – йдеться в повідомленні.

 • Goldman Sachs Group – один з найбільших у світі інвестиційних банків, що є фінансовим конгломератом, у колі фінансистів відомий як The Firm. Займається інвестиційним банкінгом, торгівлею цінними паперами, інвестиційним менеджментом та іншими фінансовими послугами, перш за все з інституційними клієнтами.

  Dragon Capital – українська інвестиційна компанія. Надає послуги з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, управління активами та прямих інвестицій для інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.