Американська CMC Cometals спільно з ВКФ “Велта” мають намір побудувати новий ГЗК в Кіровоградській області з видобутку титанової руди

2855

Американська CMC Cometals і ТОВ “Виробничо-комерційна фірма (ВКФ) “Велта” (Дніпро) підписали меморандум про намір побудувати гірничо-збагачувальний комплекс (ГЗК) в Кіровоградській області з видобутку титанових руд, направивши на ці цілі інвестиції на рівні $30 млн.

Як повідомляється в прес-релізі “Велти” в середу, меморандум підписаний 2 травня поточного року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Рамковий документ передбачає, що американська CMC Cometals здійснить предфінансірованіе проекту з будівництва ГЗК на Лекаревский родовищі титанової руди.

 • При цьому уточнюється, що даний проект є плановим стратегічним розширенням розробки “Велтою” Бірзуловського гірничо-збагачувального комплексу, який п’ять років працює на Кіровоградщині.

  Підписаний меморандум – знак відновлення співпраці американської СМС і України. Останній раз компанія взаємодіяла з українським добувним сектором більше 20 років тому. Незважаючи на ризики, пов’язані з інвестуванням в країну, CMC Cometals і” Велта “розробили формулу, яка задовольняє кожну сторону, – пояснюється в прес-релізі.

  Крім того, наголошується, що наступним етапом після підписання меморандуму про наміри буде отримання всіх необхідних дозвільних документів для початку будівництва. “Велта” повністю завершила геологічну розвідку Лекаревский родовища і знаходиться на стадії проектування об’єкта. Номінальна потужність ГЗК планується на рівні 120 тис. Тонн ільменіту в рік. Нове підприємство забезпечить робочими місцями 300-350 чоловік.

  Більше п’яти років тому ми відкрили сучасний, перший за час незалежності, гірничо-збагачувальний комплекс. На сьогодні ми на етапі розширення і це не кінцева мета. Візія (місія) компанії” Велта “- виготовлення українського технологічного кінцевого продукту, – прокоментував меморандум генеральний директор компанії “Велти” Андрій Бродський.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.