Американська CMC Cometals спільно з ВКФ “Велта” мають намір побудувати новий ГЗК в Кіровоградській області з видобутку титанової руди

2753

Американська CMC Cometals і ТОВ “Виробничо-комерційна фірма (ВКФ) “Велта” (Дніпро) підписали меморандум про намір побудувати гірничо-збагачувальний комплекс (ГЗК) в Кіровоградській області з видобутку титанових руд, направивши на ці цілі інвестиції на рівні $30 млн.

Як повідомляється в прес-релізі “Велти” в середу, меморандум підписаний 2 травня поточного року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Рамковий документ передбачає, що американська CMC Cometals здійснить предфінансірованіе проекту з будівництва ГЗК на Лекаревский родовищі титанової руди.

- РЕКЛАМА -
 • При цьому уточнюється, що даний проект є плановим стратегічним розширенням розробки “Велтою” Бірзуловського гірничо-збагачувального комплексу, який п’ять років працює на Кіровоградщині.

  Підписаний меморандум – знак відновлення співпраці американської СМС і України. Останній раз компанія взаємодіяла з українським добувним сектором більше 20 років тому. Незважаючи на ризики, пов’язані з інвестуванням в країну, CMC Cometals і” Велта “розробили формулу, яка задовольняє кожну сторону, – пояснюється в прес-релізі.

  Крім того, наголошується, що наступним етапом після підписання меморандуму про наміри буде отримання всіх необхідних дозвільних документів для початку будівництва. “Велта” повністю завершила геологічну розвідку Лекаревский родовища і знаходиться на стадії проектування об’єкта. Номінальна потужність ГЗК планується на рівні 120 тис. Тонн ільменіту в рік. Нове підприємство забезпечить робочими місцями 300-350 чоловік.

  Більше п’яти років тому ми відкрили сучасний, перший за час незалежності, гірничо-збагачувальний комплекс. На сьогодні ми на етапі розширення і це не кінцева мета. Візія (місія) компанії” Велта “- виготовлення українського технологічного кінцевого продукту, – прокоментував меморандум генеральний директор компанії “Велти” Андрій Бродський.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here