Аеропорт Львів і компанія Ryanair підписали договір

1592
Міжнародний аеропорт "Львів"

Після тривалих переговорів аеропорт Львів зміг досягти консенсусу з ірландської авіакомпанією Ryanair, що увінчалося підписанням угоди між двома компаніями.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві розповіла гендиректор львівського авіапідприємства Тетяна Романовська, передає кореспондент ЦТС.

“Аеропорт Львів проводив дуже довго переговори з авіакомпанією Ryanair. Особисто я проводила переговори з ними більше півроку. Процес був дуже важким. Після довгих переконань, погоджень Ryanair взяли наші вимоги, тобто ми підписали угоду, яка є законним і не суперечить законодавству. Те тобто ми погодили надання знижок відповідно до збільшення пасажиропотоку”, – поінформувала Т. Романовська.

Пізніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про необхідність в ході переговорів з Ryanair запропонувати їй не відмовлятися від планів роботи у Львові. “Думаю, доцільно вийти в процесі переговорів з пропозицією, щоб вони залишилися працювати у Львові, оскільки місцевий аеропорт повністю забезпечив всі умови співпраці з Ryanair”, – зазначив В. Гройсман.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.