Аеропорт Львів і компанія Ryanair підписали договір

1642
Міжнародний аеропорт "Львів"

Після тривалих переговорів аеропорт Львів зміг досягти консенсусу з ірландської авіакомпанією Ryanair, що увінчалося підписанням угоди між двома компаніями.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві розповіла гендиректор львівського авіапідприємства Тетяна Романовська, передає кореспондент ЦТС.

“Аеропорт Львів проводив дуже довго переговори з авіакомпанією Ryanair. Особисто я проводила переговори з ними більше півроку. Процес був дуже важким. Після довгих переконань, погоджень Ryanair взяли наші вимоги, тобто ми підписали угоду, яка є законним і не суперечить законодавству. Те тобто ми погодили надання знижок відповідно до збільшення пасажиропотоку”, – поінформувала Т. Романовська.

Пізніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про необхідність в ході переговорів з Ryanair запропонувати їй не відмовлятися від планів роботи у Львові. “Думаю, доцільно вийти в процесі переговорів з пропозицією, щоб вони залишилися працювати у Львові, оскільки місцевий аеропорт повністю забезпечив всі умови співпраці з Ryanair”, – зазначив В. Гройсман.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.