Disney розпочали продаж 3D-пазлів української компанії Ugears

12859
 • Щоб продати пазли, створені спеціально для Disney, української компанії довелося пройти аудит з 400 пунктів. Продаж запустили магазини в тематичних парках.

  Корпорація Disney почала продавати 3D-пазли української компанії Ugears. Про це повідомляє AIN з посиланням на Wow News Today.

  Сьогодні в магазинах доступні чотири моделі пазлів, створені спеціально для Disney. Кожен набір коштує $50. За словами гендиректора Ugears Геннадія Шестака, продаж запустили магазини в тематичних парках.

  Переговори з Disney українська компанія почала навесні 2017 року, розповів Шестак.

  “Перший крок зробив агент Disney, він виявився хорошим приятелем нашого дистриб’ютора в США, вони запропонували нам розробити і виготовити моделі для корпорації”, – розповів гендиректора Ugears.

  Під час переговорів Ugears двічі пройшла аудит Disney – підготовка до першого складалася з 400 пунктів.

  “Корпорація звертала увагу на прозорість бізнесу, повну податкове навантаження, середню зарплату по підприємству і соціальну атмосферу, в якій працюють наші співробітники (особливо працівники цеху і складу). Також багато вимог збігалося зі стандартами українського КЗпП”, – коментує Шестак.

  Раніше він акцентував увагу на тому, що команда пройшла аудит без єдиного зауваження.

  За словами підприємця, Ugears – перша компанія за останні 22 роки, якій Disney дозволив залишити свій бренд на упаковці.

  “Для цього ми стиснулися в свою рентабельність, але натомість отримали колосальну кількість контактів з нашою продукцією. Упевнений, що наша присутність на полицях компанії збільшить впізнаваність бренду в світовому масштабі. Відповідно, це збільшить продажі і прибуток підприємства”, – підкреслив гендиректор української компанії.

  Шестак резюмував, що моделі, створені спеціально для Disney, компанія продає тільки корпорації.