Зроблено в Україні: як працює концерн Електрон

24072
Робота підприємства «Електротранс»

Корпорація «Електрон» — це багатогалузева корпорація з виробництва продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення.

Найбільш відома продукція підприємства – комунальний транспорт – тролейбуси, трамваї та електробуси, що виготовляють на спільному українсько-німецькому підприємстві «Електронтранс» яке було створене у 2011 році корпорацією «Електрон», фірмою TransTec Vetschau GmbH (Німеччина) та ТОВ «Автотехнопроект».

Зараз на підприємстві йде виготовлення трамваїв для Києва:

- РЕКЛАМА -
 • Ціна одного – орієнтовно 200-300 тис. євро, повідомляють у виданні Zaxid.net Замовлення мають завершити влітку.

  «Високотехнологічний товар, такий як трамвай, тільки двигун виробляється чотири-шість місяців. На Київ ми отримали останній договір на сім трамваїв, які ви бачите, в вересні минулого року», – розповів Юрій Бубес, президент ПАТ «Концерн Електрон».

  Загалом на концерні зараз працює майже 800 працівників. У цеху підприємства «Сферос-Електрон», наприклад, виготовляють теплообмінники. Тут робочий процес люди поділили навпіл із машинами. Згодом ці жовтогарячі запчастини полетять за океан. А там стануть частинами шкільних автобусів у США.

  На заводі «Полімер-Електрон» із піскоподібної суміші виготовляють пінопласт. Згодом такі пінопластові установки поїдуть до Івано-Франківська на завод пральних машин «Електролюкс». Виготовляють тут і крісла для стадіонів.

  «Засипається гранула, дається барвник, розігрівається. Під тиском ллється форма. Через декілька хвилин виходить крісло», – розповів пан Руслан, працівник «Електрону».

  Одні з найбільших імпортерів української продукції концерну «Електрон» – це Латвія, Литва, Білорусь, Нідерланди, Польща, Франція та Корея.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here