Зроблено в Україні: як працює концерн Електрон

27037
Робота підприємства «Електротранс»

Корпорація «Електрон» — це багатогалузева корпорація з виробництва продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення.

Найбільш відома продукція підприємства – комунальний транспорт – тролейбуси, трамваї та електробуси, що виготовляють на спільному українсько-німецькому підприємстві «Електронтранс» яке було створене у 2011 році корпорацією «Електрон», фірмою TransTec Vetschau GmbH (Німеччина) та ТОВ «Автотехнопроект».

Зараз на підприємстві йде виготовлення трамваїв для Києва:

 • Ціна одного – орієнтовно 200-300 тис. євро, повідомляють у виданні Zaxid.net Замовлення мають завершити влітку.

  «Високотехнологічний товар, такий як трамвай, тільки двигун виробляється чотири-шість місяців. На Київ ми отримали останній договір на сім трамваїв, які ви бачите, в вересні минулого року», – розповів Юрій Бубес, президент ПАТ «Концерн Електрон».

  Загалом на концерні зараз працює майже 800 працівників. У цеху підприємства «Сферос-Електрон», наприклад, виготовляють теплообмінники. Тут робочий процес люди поділили навпіл із машинами. Згодом ці жовтогарячі запчастини полетять за океан. А там стануть частинами шкільних автобусів у США.

  На заводі «Полімер-Електрон» із піскоподібної суміші виготовляють пінопласт. Згодом такі пінопластові установки поїдуть до Івано-Франківська на завод пральних машин «Електролюкс». Виготовляють тут і крісла для стадіонів.

  «Засипається гранула, дається барвник, розігрівається. Під тиском ллється форма. Через декілька хвилин виходить крісло», – розповів пан Руслан, працівник «Електрону».

  Одні з найбільших імпортерів української продукції концерну «Електрон» – це Латвія, Литва, Білорусь, Нідерланди, Польща, Франція та Корея.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.