Завод «КЕМЗ» модернізував тюльпанозбиральний комбайн під збір часнику

2580

Дана робота виконана в рамках програми «Експериментальний інжиніринг».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Перед інженерами заводу була поставлена ​​задача адаптації складної голландської техніки до умов збирання часнику-однозубки.

В ході роботи, конструкторським відділом АТ «КЕМЗ» під керівництвом головного конструктора Олександра Уланова була проведена відповідна інжинірингова робота, в результаті якої, виробниче крило заводу силами бригад Юрія Медведєва і Павла Хохлова, здійснило модернізацію трьох комбайнів компанії «NOBELS». Це дозволило крім підвищення якості прибирання часнику-однозубки, зменшення відсотка втрат під час збиральних робіт, значно підвищити швидкість збирання. Модернізована техніка здатна якісно прибирати урожай часнику зі швидкістю 3 гектара в зміну.

 • Ініціатором і замовником цієї цікавої роботи виступило керівництво компанії ТОВ «Бест Гарлик», в особі її керівника Михайла Петровича Сороки. Керівництво компанії-замовника залишилося повністю задоволено досвідом ділового партнерства з нашим заводом. Роботи були виконані якісно і в строк, з урахуванням всіх побажань замовника. Компанія ТОВ «Бест Гарлик» має намір в найближчому майбутньому розмістити цілий ряд замовлень по створенню інноваційної техніки пов’язаної із збиранням і передпродажною підготовкою часнику-однозубки.

  У свою чергу адміністрація АТ «КЕМЗ», від імені колективу заводу «КЕМЗ», висловлює подяку Михайлу Петровичу Сороці, за надану довіру, і бажає усіляких успіхів у розвитку такого актуального і цікавого, але багатоскладного бізнесу, як вирощування товарного часник-однозубки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.