Запорізький завод феросплавів отримає грейфери вітчизняного виробництва

2978
Грейфер для Запорізького заводу феросплавів
 • На Азовському судоремонтному заводі триває виготовлення чергової партії грейферів для Запорізького заводу феросплавів, повідомляє прес-служба маріупольського підприємства

  Партія з шести двощелепний, четирехканатних грейферів об’ємом 2,2 кубометра (моделі 4797) з п’ятикратним поліспасти необхідні феросплавному для використання в основному виробництві – перевантаження руди, агломерату та коксового горіха.
  Позаду період проектування, забезпечення замовлення та підготовки виробництва.
  Над удосконаленням робочих параметрів грейферів, що виготовляються за кресленнями замовника, фахівці технічного відділу АСРЗ працюють з урахуванням раціоналізаторських пропозицій в тісному контакті з інжинірингової службою «ЗЗФ».
  На даний момент колективом грейферного ділянки департаменту машинобудування АСРЗ виготовлений, успішно випробуваний на працездатність і відправлений на передпродажну підготовку перший грейфер з партії.

  Решта – п’ять виробів на різних етапах виготовлення.

  У міру готовності, згідно з досягнутими домовленостями, планується формування і відправлення замовнику двох транспортних партій – по три вироби на авто платформі.
  Виробництвом грейферів АСРЗ займається вже понад 60 років. Почавши в 1958 році, колектив постійно розширює номенклатуру цього виду продукції, зменшуючи вагу і спеціалізуючи грейфери для перевантаження сипучих вантажів з різною насипною щільністю, кількістю канатів, вантажопідйомністю від 2,5 до 35 тонн. Освоєна і гарантується поставка понад 250 моделей.

  В даний момент в роботі близько 32 одиниць вантажозахоплювальних пристроїв різної величини і призначення.