За січень-жовтень Полтавський автоагрегатний завод збільшив обсяг реалізації продукції на 27%

2439
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»
 • За результатами роботи в січні-жовтні 2017 ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», підприємство групи «КрАЗ», на 27,1% збільшило обсяг реалізації продукції, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу “АвтоКрАЗ“.

  При цьому в грошовому вираженні показник реалізації склав понад 143,6 мільйонів гривень. У тому числі гальмівної апаратури продано на суму понад 111,1 мільйонів гривень (приріст 25,1%), товарів народного споживання – більш ніж на 28,2 мільйонів гривень (приріст 42%).

  Експорт у загальному обсязі відвантажень за десять місяців 2017 року як і раніше превалює, його частка становить 80,2%, де 72% – гальмівна апаратура. Виріс по відношенню до минулого року обсяг поставок: на 57,5% – до Республіки Білорусь, на 65,7% – у Киргизстан, в 3,8 рази – Казахстан, майже в 9 разів – Узбекистан, більш ніж у 8 разів – Грузію. Проводилися відвантаження новим споживачам в Швеції, Молдові та Азербайджані. В цілому, за десять місяців 2017 року експортні поставки «ПААЗ» зросли на 35,9%, у порівнянні з експортом роком раніше.

  Жовтень у поточному році показав кращі результати за останнє десятиліття, як порівняно з аналогічним періодом минулого року, так і попереднього місяця. Зростання загальних показників реалізації у порівнянні з жовтнем 2016 року – 24%, в тому числі гальмівної апаратури – 25%, ТНС – 21%. А поріняно з вереснем 2017 реалізація зросла на 14%, зокрема гальмівної апаратури – на 20%.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.