За січень-жовтень Полтавський автоагрегатний завод збільшив обсяг реалізації продукції на 27%

2423
ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

За результатами роботи в січні-жовтні 2017 ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», підприємство групи «КрАЗ», на 27,1% збільшило обсяг реалізації продукції, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу “АвтоКрАЗ“.

При цьому в грошовому вираженні показник реалізації склав понад 143,6 мільйонів гривень. У тому числі гальмівної апаратури продано на суму понад 111,1 мільйонів гривень (приріст 25,1%), товарів народного споживання – більш ніж на 28,2 мільйонів гривень (приріст 42%).

 • Експорт у загальному обсязі відвантажень за десять місяців 2017 року як і раніше превалює, його частка становить 80,2%, де 72% – гальмівна апаратура. Виріс по відношенню до минулого року обсяг поставок: на 57,5% – до Республіки Білорусь, на 65,7% – у Киргизстан, в 3,8 рази – Казахстан, майже в 9 разів – Узбекистан, більш ніж у 8 разів – Грузію. Проводилися відвантаження новим споживачам в Швеції, Молдові та Азербайджані. В цілому, за десять місяців 2017 року експортні поставки «ПААЗ» зросли на 35,9%, у порівнянні з експортом роком раніше.

  Жовтень у поточному році показав кращі результати за останнє десятиліття, як порівняно з аналогічним періодом минулого року, так і попереднього місяця. Зростання загальних показників реалізації у порівнянні з жовтнем 2016 року – 24%, в тому числі гальмівної апаратури – 25%, ТНС – 21%. А поріняно з вереснем 2017 реалізація зросла на 14%, зокрема гальмівної апаратури – на 20%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.