Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат придбав нову автоцистерну КрАЗ

3786

Нову автоцистерну для перевезення і тимчасового зберігання питної води виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ» та української компанії «Еверласт» вже обслуговує  Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат. Доставку питної води гірникам цього ГЗК прямо в кар’єри і на інші важкодоступні промислові об’єкти здійснює повнопривідний всюдихід КрАЗ-63221 (6х6)

Трьохсекційна цистерна з термоізоляцією 50 мм виготовлена з харчової полірованої нержавіючої сталі AISI 304. Насос ВС-80 має привід від коробки відбору потужності шасі через карданний вал. У комплектацію спецвиробу, крім іншого, входять стаціонарні сходи, протиковзний трап до кожної горловини, два зливних рукава по 4 м кожен.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Слід зазначити, що українські ГЗК, удосконалюючи свої технологічні процеси, з року в рік стабільно замовляють на «КрАЗі» нову спецтехніку – вахтовки, автоцистерни, комбіновані дорожні машини, бортові і самоскиди з гідроманіпуляторами, автогідропідйомники, пожежні автомобілі. У якості бази, як правило, гірники віддають перевагу повнопривідним моделям КрАЗ 4х4 і 6х6, які мають високі  технічні властивості із прохідності і здатні витримувати надмірні навантаження.

 • Сьогодні широка гама вантажних автомобілів КрАЗ нового технічного рівня ефективно забезпечує технології гірничо-збагачувальних комбінатів. Як відзначають гірники, сучасні КрАЗи відповідають поточним вимогам, євростандартам, що впливає на підвищення продуктивності і дозволяє скоротити експлуатаційні витрати.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.