ЄБРР виділить 250 мільйонів доларів на закупівлю вантажних вагонів для українських залізниць

2014
250 мільйонів доларів буде освоєно на закупівлю вантажних вагонів для українських залізниць, з яких 150 мільйонів надасть в якості кредиту ЄБРР.

Європейський банк реконструкції і розвитку буде фінансувати закупівлі “Укрзалізниці” на вантажні вагони по проекту загальною вартістю понад 250 мільйонів доларів. Про це розповів голова правління УЗ Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, “Укрзалізниця” і ЄБРР підписали угоду про попередні умови фінансування.

Вчора в офісі” Укрзалізниці “підписали угоду про попередні умови фінансування з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку на придбання нових вантажних вагонів. Загальна оціночна вартість проекту становить 260 млн доларів США. З них 150 млн доларів – кредитування від ЄБРР, 110 млн доларів – за рахунок інших джерел фінансування УЗ, – повідомив Балчун.

За словами Балчуна, відповідно до Стратегії розвитку на 2017-2021 роки “Укрзалізниця” буде і надалі інвестувати в оновлення рухомого складу за рахунок внутрішніх ресурсів і залучених коштів.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.