Як роблять кузова електробусів для Парижа у Луцьку (фото)

16648
Завод Богдан м.Луцьк / AUTO-Consulting
 • На заводі «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» у Луцьку активно займаються виробництвом кузовів для електричних автобусів французької компанії «Bluebus», про підписання контракту на які ми повідомляли.

  У матеріалі Наталії Воскресенської “Електробуси для Парижа починаються на луцькому «Богдані»” для rayon.in.ua було розказано як іде реалізація цього контракту.

  Зварювальник у цеху Фото: rayon.in.ua

  Сам договір був підписаний наприкінці 2017 року між «Богдан Моторс» та «Bluebus» на виготовлення першого дослідного зразка. Французам вироблена пробна модель кузова сподобалася за параметрами, тож у рамках першого контракту «Bluebus» отримає п’ять 12-метрових кузовів до кінця травня 2018 року.

  Металеві кронштейни Фото: rayon.in.ua

  «Наше підприємство працює з європейськими замовниками вже не один рік. Наприклад, почали ми з того, що поставляли тролейбуси в місто Люблін у Польщі. Це був старт. Потім, якщо говорити про співпрацю з ЄС, ми знайшли спільні домовленості з французькою компанією «Bluebus», розказав директор луцького заводу Дмитро Писаний

  Зі слів очільника підприємства, у співпраці все чітко та просто: замовник надає конструкторську документацію, згідно з якою потрібно виробити продукцію.

  Кронштейни Фото: rayon.in.ua

  Також нагадаємо, що датська компанія Banke Electromotive та луцький «Автоскладальний завод №1» Богдан Моторс уклали договори на інжиніринг (розробка моделі конструкції вантажного автомобіля) та виготовлення вантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу.