Як Луцький завод «Богдан» захищає навколишнє середовище

2483

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» – це найбільше підприємство в Україні з виробництва сучасних автобусів, тролейбусів і електробусів, які виготовляються із застосуванням унікальних  технологій виробництва.

Турбота про майбутнє – одне з ключових завдань підприємства. Про це свідчить, зокрема й те, що корпорація «Богдан» інвестувала понад 150 млн. дол. США. в побудову нових цехів і закупівлю обладнання, яке відповідає сучасним екологічним стандартам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу корпорації «Богдан».

На ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» здійснюється дотримання міжнародних та національних вимог у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони праці, завдяки використанню в роботі надсучасного обладнання, яке встановлене в цехах підприємства.

 • Дбайливе ставлення до навколишнього середовища починається вже з цеху, де обробляється метал: тут можна побачити сучасні лазерні верстати, які допомагають зменшити кількість відходів виробництва, а під час їхньої роботи здійснюється мінімальний вплив на забруднення атмосфери. Зварювальне устаткування кузовного виробництва обладнане  централізованими фільтруючими установками на кожному робочому місці, а у фарбувальних камерах встановлені сучасні фільтри для очистки повітря від фарбувального аерозолю, після чого в атмосферу потрапляє очищене повітря.

  На підприємстві експлуатуються також очисні споруди, в модернізацію яких були вкладено чимало інвестицій.

  Працівники ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» постійно приймають участь у різноманітних громадських заходах, спрямованих на поліпшення стану довкілля рідного міста. На підприємстві силами працівників здійснюються озеленення газонів, висаджування квітів, облаштування благоустрою території та виробничих приміщень, а в рамках участі у загальноміських толоках проводяться прибирання територій міських парків, очищення прибережної зони міських річок тощо.

  У планах підприємства – залучення коштів для ще новішого обладнання, яке йтиме в ногу з часом у плані захисту навколишнього середовища та сприятиме збереженню довкілля для майбутніх поколінь.

  Про всі старання ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» свідчить також нещодавно отримана Подяка Луцької міської ради за роботу в галузі збереження й відновлення довкілля, активну участь у загальноміських природоохоронних заходах і акціях.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.