Вогнеборці Сумщини отримали 4 сучасні пожежно-рятувальні автомобілі

3208

20 червня Голова Сумської ОДА Микола Клочко зустрівся з рятувальниками Сумщини та передав їм нову пожежну техніку. Вогнеборці отримали 4 сучасні пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, загальна вартість яких становить понад 15 млн. грн. Загалом, на покращення матеріально-технічного забезпечення ДСНС України в 2017 році державним бюджетом передбачено 600 млн. грн. Повідомляє Національний промисловий портал.

«В цей важкий для країни час, коли наша держава знаходиться, фактично, у стані гібридної війни, уряд та президент знаходить можливості, для того, щоб особовий склад Державної служби України з надзвичайних ситуацій був озброєний сучасною технікою. Я хотів би подякувати керівництву Держави за те, що сьогодні автопарк сумських рятувальників поповнився новими пожежно-рятувальними автомобілями» – зауважив Микола Клочко.

В свою чергу, начальник Управління ДСНС України у Сумській області Геннадій Волик запевнив, що оновлення пожежної техніки значно підвищить боєготовність пожежно-рятувальних підрозділів всього Сумського регіону.

Після церемонії вручення техніки Голова Сумської ОДА разом з представниками засобів масової інформації оглянули нові пожежно-рятувальні автомобілі.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Анна Винокурова

    Національний промисловий портал, Ви часто постите різні успіхи чи досягнення в Україні. Це дуже класно! «Зради» — це теж дуже потрібно і актуально! І ми всі зараз ними тільки і живемо! Це добре! Бо без виявлення проблем їх не подолати. Але помітила, що люди загрузли в них. І не бачать нічого хорошого, не вірять в успіх України, втрачають сили у безперспективності. Хочу попробувати запустити e cоцмережах хештег #УкраїнаДосягненняЩодня щоб кожен міг зайти і побачити що ми таки рухаємося вперед, набратися натхнення і віри. А решта — знайти інформацію, що анулює російську пропаганду. Хотіла попросити Вас долучитися. Ставити цей хештег на всіх позитивних подіях різного рівня та сфери. Та, може, допомогти розповсюдити його. Тим самим і здобути собі нових читачів. Ще думаю запустити #ЯРоблюЖиттяКраще де кожен міг би оприлюднювати якісь особисті добрі справи, хороші вчинки інших осіб, діяльність активістів, що роблять шляхетні справи чи ведуть боротьбу із свавіллям різного роду та рівня.