Вогнеборці Сумщини отримали 4 сучасні пожежно-рятувальні автомобілі

3281

20 червня Голова Сумської ОДА Микола Клочко зустрівся з рятувальниками Сумщини та передав їм нову пожежну техніку. Вогнеборці отримали 4 сучасні пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, загальна вартість яких становить понад 15 млн. грн. Загалом, на покращення матеріально-технічного забезпечення ДСНС України в 2017 році державним бюджетом передбачено 600 млн. грн. Повідомляє Національний промисловий портал.

«В цей важкий для країни час, коли наша держава знаходиться, фактично, у стані гібридної війни, уряд та президент знаходить можливості, для того, щоб особовий склад Державної служби України з надзвичайних ситуацій був озброєний сучасною технікою. Я хотів би подякувати керівництву Держави за те, що сьогодні автопарк сумських рятувальників поповнився новими пожежно-рятувальними автомобілями» – зауважив Микола Клочко.

В свою чергу, начальник Управління ДСНС України у Сумській області Геннадій Волик запевнив, що оновлення пожежної техніки значно підвищить боєготовність пожежно-рятувальних підрозділів всього Сумського регіону.

Після церемонії вручення техніки Голова Сумської ОДА разом з представниками засобів масової інформації оглянули нові пожежно-рятувальні автомобілі.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

1 коментар

  1. Національний промисловий портал, Ви часто постите різні успіхи чи досягнення в Україні. Це дуже класно! «Зради» — це теж дуже потрібно і актуально! І ми всі зараз ними тільки і живемо! Це добре! Бо без виявлення проблем їх не подолати. Але помітила, що люди загрузли в них. І не бачать нічого хорошого, не вірять в успіх України, втрачають сили у безперспективності. Хочу попробувати запустити e cоцмережах хештег #УкраїнаДосягненняЩодня щоб кожен міг зайти і побачити що ми таки рухаємося вперед, набратися натхнення і віри. А решта — знайти інформацію, що анулює російську пропаганду. Хотіла попросити Вас долучитися. Ставити цей хештег на всіх позитивних подіях різного рівня та сфери. Та, може, допомогти розповсюдити його. Тим самим і здобути собі нових читачів. Ще думаю запустити #ЯРоблюЖиттяКраще де кожен міг би оприлюднювати якісь особисті добрі справи, хороші вчинки інших осіб, діяльність активістів, що роблять шляхетні справи чи ведуть боротьбу із свавіллям різного роду та рівня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.